STAN ZAJĄCZKOWSKI FOTOGRAF

urodził się w 1980 roku w rodzinie o tradycjach artystycznych. W wieku 5 lat stawiał pierwsze kroki w ciemni fotograficznej, a zaledwie kilka lat później rozwijał swoje umiejętności przy użyciu aparatów małego i średniego formatu. Jako kierunek studiów wybrał Architekturę i Urbanistykę.

Przez 5 lat pracował w Irlandii, na stanowisku architekta prowadzącego a 2010 roku, zdobywając uprawnienia architektoniczne, został członkiem Irlandzkiej Królewskiej Izby Architektonicznej. Równocześnie brał udział w licznych plenerach i warsztatach fotograficznych. W Irlandii rozpoczął zawodowe fotografowanie architektury i wnętrz, doskonalił też sztukę reportażu. Po powrocie do Polski rozpoczął działalność w zakresie profesjonalnej fotografii wnętrz, architektury. Założył też pracownię fotografii, specjalizującą się w fotografii ślubnej o charakterze artystycznego reportażu ZAAYstudio oraz fotografii komercyjnej ZAJACZKOWSKIPHOTOGRAPHY.

Jako fotograf współpracuje z czołowymi polskimi pracowniami architektonicznymi, projektantami wnętrz i firmami deweloperskimi przy realizowaniu prezentacji fotograficznych architektury i wnętrz.

0
LAT NA RYNKU
0
ZREALIZOWANE SESJE
0
ZDJĘĆ
0
%
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW